Atitikties BDAR įvertinimas

Asmens duomenų tvarkymo atitikties Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui įvertinimas

Asmens duomenų tvarkymo atitikties Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui įvertinimas – tai pirmas žingsnis asmens duomenų ir privatumo apsaugos užtikrinimo link. Nežinote, ar jūsų vykdomas asmens duomenų tvarkymas atitinka teisės aktų reikalavimus? Jums reikia kompetentingos nuomonės iš šalies tam įvertinti? Mes galime Jums padėti. Vertinimo metu padėsime inventorizuoti Jūsų tvarkomus asmens duomenis; peržiūrėsime asmens duomenų tvarkymui naudojamas procedūras ir procesus; patikrinsime ir pateiksime išvadas ar Jūsų asmens duomenų tvarkymas atitinka Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų tvarkymą, reikalavimus; įvertinsime, kokios Reglamente įtvirtintos naujos pareigos ir kokia apimtimi Jums taikomos; pateiksime rekomendacijas, kurias įgyvendinę jausitės užtikrintai duomenų apsaugos srityje.

Teirautis apie paslaugą

  [cf7_extra_fields]

  * Elektroninio pašto adresą privalote pateikti, nes kitu atveju negalėsime atsakyti į Jūsų užklausą. Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkys “Asmens duomenų apsaugos ekspertai”, MB, tikslu atsakyti į Jūsų užklausą. Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą rasite skiltyje Privatumas ir teisinė informacija.

  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.