Apie mus

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas – tai naujos galimybės Jūsų verslui ar kitai veiklai.

Mes padėsime jas surasti.

Mūsų patirtis labai įvairi – nuo teisės aktų, įtvirtinančių reikalavimus asmens duomenų tvarkymui, projektų rengimo ir derinimo iki jų taikymo praktikoje, dirbant Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje ir vykdant duomenų valdytojų, duomenų tvarkytojų priežiūrą ir konsultacijas.

Teikdami paslaugas, bendradarbiaujame su informacinių technologijų specialistais. ​

Mums svarbu, kad pagarba žmogaus teisėms, rūpinimasis asmens duomenų ir privatumo apsauga taptų Jūsų kultūros dalimi, padedančia ugdyti klientų lojalumą ir kuriančia pridėtinę naudą jūsų įmonei, įstaigai, organizacijai.

Mes galime Jums padėti, jeigu norite įsivertinti savo atliekamo asmens duomenų tvarkymo atitiktį teisės aktams, jeigu rengiate vidinius dokumentus, sutartis ir nesate tikri, kaip įgyvendinti teisės aktuose įtvirtintas taisykles. Jeigu ieškote duomenų apsaugos pareigūno, juo galime būti ir mes. Pasirinkę mus kaip duomenų apsaugos pareigūną, būsite ne tik formaliai įgyvendinę nustatytą pareigą, bet savo kasdienėje veikloje turėsite profesionalų konsultantą ir patarėją. Mes galime Jums padėti bendraujant su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija ar rengiant dokumentus teismams.

Esame lankstūs ir pasirengę atliepti Jūsų poreikius. Su klientais bendraujame ir paslaugas teikiame paprastai, atvirai ir rūpestingai. Teikiame paslaugas privačiam ir viešajam sektoriui.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.