Mokymai

Duomenų apsaugos mokymai darbuotojams, tvarkantiems asmens duomenis ar organizuojantiems jų tvarkymą ir apsaugą (perkama paslauga – po akademinę valandą, minimaliai 2 akademinės val, maksimaliai 8 akademinės val.)

Bendrajame duomenų apsaugos reglamente numatyta labai didelė atsakomybė už reglamento pažeidimus. Remiantis reglamentu, atsakomybė kyla pačiam duomenų valdytojui – įmonei, įstaigai, organizacijai kaip juridiniam asmeniui. Tam, kad būtų galima užtikrinti asmens duomenų tvarkymo teisėtumą ir išvengti galimų administracinių baudų, labai svarbu, kad su reikalavimais asmens duomenų tvarkymui būtų supažindinti darbuotojai. Dėmesys naujovėms ir pasikeitimams, nuolat atnaujintos darbuotojų turimos žinios ir išplėsta darbuotojų kompetencija prisidės prie pagarba grįsto Jūsų ir Jūsų klientų (interesantų) tarpusavio santykių bei padės ugdyti klientų lojalumą. Turėdami daug ir įvairios patirties vedame mokymus įmonėse, įstaigose, organizacijose, skaitome pranešimus konferencijose, seminaruose ir kituose renginiuose. Į kainą įskaičiuotas lektoriaus skiriamas laikas pasiruošimui, mokymų medžiaga el. formatu, nuvykimas į vietą. Už mokymui skirtų patalpų ir įrangos suteikimą atsakingas paslaugos užsakovas.

Teirautis apie paslaugą

  [cf7_extra_fields]

  * Elektroninio pašto adresą privalote pateikti, nes kitu atveju negalėsime atsakyti į Jūsų užklausą. Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkys “Asmens duomenų apsaugos ekspertai”, MB, tikslu atsakyti į Jūsų užklausą. Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą rasite skiltyje Privatumas ir teisinė informacija.

  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.