Konsultacijos

Konsultacijos asmens duomenų tvarkymo ir apsaugos klausimais

Kaip jau tikriausiai ir pastebėjote, Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas yra labai bendras dokumentas, taikomas pačioms įvairiausioms veiklos sritims.  Reglamente nerasite labai konkrečių, būtent Jūsų veiklos sričiai taikomų, taisyklių, todėl dažnu atveju kyla neaiškumų, kaip vieną ar kitą Reglamento nuostatą reikia suprasti. Turėdami ilgametę teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, taikymo praktiką, žinodami kodėl viena ar kita Reglamento nuostata buvo įtraukta į šį dokumentą, atsižvelgdami į Jūsų vykdomą veiklą ir atliekamo asmens duomenų tvarkymo ypatumus, suteiksime Jums individualias konsultacijas.

Kaip jau tikriausiai ir pastebėjote, Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas yra labai bendras dokumentas, taikomas pačioms įvairiausioms veiklos sritims.  Reglamente nerasite labai konkrečių, būtent Jūsų veiklos sričiai taikomų, taisyklių, todėl dažnu atveju kyla neaiškumų, kaip vieną ar kitą Reglamento nuostatą reikia suprasti. Turėdami patirties teikiant paslaugas įvairiose skirtingose srityse veikiantiems duomenų valdytojams, matydami skirtingų duomenų valdytojų gerąją teisės aktų reikalavimų įgyvendinimo praktiką, galime Jums padėti. Pasistengsime konsultaciją Jums suteikti kiek įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip kitą darbo dieną. Konsultacijas įsipareigojame teikti darbo dienomis 9-18 val.

Kaip jau tikriausiai ir pastebėjote, Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas yra labai bendras dokumentas, taikomas pačioms įvairiausioms veiklos sritims.  Reglamente nerasite labai konkrečių, būtent Jūsų veiklos sričiai taikomų, taisyklių, todėl dažnu atveju kyla neaiškumų, kaip vieną ar kitą Reglamento nuostatą reikia suprasti. Jeigu Jūs nesate tikri, ar teisingai suprantate teisės akto reikalavimus, ar Jūsų planuojamas tokių reikalavimų įgyvendinimo būdas yra tinkamas, ar Jūsų rengiami dokumentai padės Jums įgyvendinti atskaitomybės principą, galite elektroniniu paštu pateikti mums savo dokumentus peržiūrai. Atkreipiame dėmesį, jog Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija rekomenduoja dokumentų peržiūrą atlikti ne rečiau, kaip kartą per metus. Jūsų elektroniniu paštu pateiktus dokumentus, neviršijančius 10 puslapių, įsipareigojame peržiūrėtume per 5 d. d., o didesnės apimties – per 10 d. d.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas įtvirtino principus, kurie reikalauja, kad asmens duomenų apsaugos reikalavimai būtų integruoti į asmens duomenų tvarkymui naudojamas priemones. Teikiame išvadas ir konsultacijas dėl Jūsų naudojamos ar kuriamos programinės įrangos ar kitų asmens duomenų tvarkymui naudojamų priemonių atitikties Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimams. Prieš investuodami savo laiką ir finansinius išteklius, pasitarkite su mumis.

Net ir duomenų apsaugos pareigūnui, Jūsų pagalbininkui kasdienėje veikloje tvarkant asmens duomenis, turinčiam žinių asmens duomenų apsaugos srityje bei gebančiam vykdyti jam priskirtas funkcijas, kyla klausimų, kaip Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus teisingai įgyvendinti praktikoje. Turėdami patirties teikiant duomenų apsaugos pareigūno paslaugas įvairiose skirtingose srityse veikiantiems duomenų valdytojams, matydami skirtingų duomenų valdytojų gerąją teisės aktų reikalavimų įgyvendinimo praktiką, galime atvykti pas Jus ir suteikti individualias konsultacijas Jūsų duomenų tvarkymo vietoje ir taip padėti greičiau išspręsti Jums aktualią problemą.

Kaina

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.